Zoeken
Ligconcert Einaudi ft Zimmer

Ligconcert - Einaudi FT ZIMMER - AMSTERDAM

Ligconcert in HET SCHEEPVAARTmUSEUM

De muziek van Ludovico Einaudi en Hans Zimmer is al jaren geliefd bij muziekliefhebbers en filmliefhebbers over de hele wereld. Hun prachtige composities weten keer op keer te raken en passen perfect bij de intieme sfeer van een ligconcert. Maar dit concert krijgt een bijzondere twist.

Een unieke uitvoering door een strijkkwartet
De bekende werken van Einaudi en Zimmer worden dit ligconcert uitgevoerd door een strijkkwartet onder de sterrenhemel van Amsterdam.
Speciaal voor dit ligconcert zijn de composities opnieuw gearrangeerd, waardoor je de muziek op een hele nieuwe manier beleeft.

De waanzinnig getalenteerde dames van Mirabeau Strings brengen de muziek tot leven met hun harmonieuze spel en passie. Bekende stukken zoals Nuvole Bianche en Time vullen de ruimte en krijgen dankzij het strijkkwartet een warme en krachtige klank. Liggend onder het glazen dak met honderden lampjes wordt dit een ervaring om niet te missen.

Of je nu een groot fan bent van Einaudi en Zimmer of gewoon nieuwsgierig bent naar een bijzondere uitje: dit ligconcert in Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam met muziek van Einaudi en Zimmer is een unieke kans om hun muziek op een andere manier te beleven.

Sterrenhemel van Amsterdam
Dankzij het indrukwekkende glazen dak heeft de binnenplaats een heel mooie functie als centraal plein en is het dé plek voor de populaire ligconcerten van het Theaterkantoor, die hier in februari 2016 de grondlegger werd van de inmiddels wereldberoemde ligconcerten.

De speciale aansturing van de honderden ledlampjes in het glazen dak i.c.m. met muziek van Einaudien Zimmer krijgt het concert een onvoorstelbare sfeer die werkelijk uniek is in de wereld.

Koop hier uw tickets

Ligconcert Strijkkwartet

Info & details

Zaterdag 12 februari 2026

Ligconcert | Einaudi ft Zimmer | Amsterdam 

Zaal open |  18.15 uur
Aanvang | 19.00 uur

ℹ️ Na aanvang concert geen toegang meer
Duur concert +/- 70 minuten (zonder pauze)
👤 Minimum leeftijd is 8 jaar; kinderen onder de 16 jaar alleen onder begeleiding van een volwassene. 
♿️ De zaal is rolstoeltoegankelijk
❔Meer informatie over onze Stellae Ligconcerten vind je hier

Hoe eerder je koopt, hoe aantrekkelijker de prijs. 

Tickets [ongeplaceerd]
Young Star | €25,- (tot 12 jaar) 
Early Star | €37,50 
Regular Star | €42,50
Final Star | €47,50

Komen géén extra boekingskosten bij!

Vergeet je eigen matje of luchtbed niet mee te nemen!

Ligconcert Het Scheepvaartmuseum

Het Scheepvaartmuseum

Een unieke sprookjesachtige ervaring in ’s Lands Zeemagazijn, een monumentaal gebouw uit 1656, ontworpen door Daniel Stalpaert als pakhuis van de Admiraliteit van Amsterdam.

Het letterlijke hoogtepunt is de overkapping van de binnenplaats. De zelfdragende constructie, ontworpen door architect Laurent Ney, bestaat uit duizenden stukken glas in een metalen frame. Het ontwerp is geïnspireerd op de kompaslijnen van oude zeekaarten, zoals de wereldkaart van Joan Blaeu uit 1648, één van de topstukken van het museum.

 

Het Scheepvaartmuseum

Stellae, hét ligconcert in het Scheepvaartmuseum